Ste v življenju posadili vsaj eno drevo?

Aktualno

Razpis

03.09.2018

Opis dela:

Kandidat bo zadolžen za upravljane težke kmetijske mehanizacije, vzdrževanje melioracijskih sistemov ter ostalih kmetijskih opravil, ki sodijo v to področje dela.

Pogoji dela: delo je enoizmensko, po potrebi nadurno delo.

Od kandidatov pričakujemo: končano poklicno izobraževanje tehnične smeri (IV. stopnja), izkušnje kmetijskimi delovnimi stroji, opravljen vozniški izpit B in F kategorije, znanja upravljanja s priključki za obdelavo zemljišč, sposobnost odpravljanja okvar na terenu (znanje mehanike), samostojnost, komunikativnost, delavnost, osebno pozitivno naravnanost, sposobnost timskega dela.

Kandidatom nudimo:

Opravljanje dela s polnim delovnim časom, zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom 3 mesece, stimulativno plačilo.

Rok za prijavo na delovno mesto je do 9. 9. 2018.

Kandidati lahko oddajo vlogo za prosta dela preko e-pošte na naslov: kostak@kostak.siali pošljejo na naslov KOSTAK d.d., Leskovška cesta 2a, 8270 Krško. K vlogi kandidati priložiti tudi dokazila o izpolnjevanju razpisnih pogojev.

Kontaktna oseba za dodatne informacije: Martina Kukovičič, 07 48 17 203.

Elektronski naslov: martina.kukovicic@kostak.si.

Vse objave